Wagner Dyseholder-G-gevind (7/8")
Dyseholder til Wagner Airless sprøjtepistoler.
G-gevind
Velkommen til Wagner Dyseholder-G-gevind (7/8")! Denne dyseholder er en del af den højkvalitets luftløse sprøjteudstyr fra Wagner. Med en kompakt og holdbar konstruktion er denne dyseholder designet til at fungere sømløst med Wagner Airless sprøjtepistoler.
Fordele:
1. Holdbarhed: Lavet af opløsningsmiddelbestandigt materiale af høj kvalitet, der sikrer langvarig brug uden at miste sin ydeevne.
2. Beskyttelse: Fungerer ikke kun som en dyseholder, men også som en fingerbeskytter under arbejdet for at sikre sikkerhed og komfort.
3. Nem rengøring: Den glatte overflade gør det nemt at rengøre dyseholderen, så den altid er klar til brug.
4. G-gevind (7/8"): Kompatibel med forskellige typer airless sprøjtepistoler, hvilket gør det til en alsidig tilføjelse til dit værktøjskasse.
5. Wagner kvalitet: Produceret af Wagner, en anerkendt producent af professionelt sprøjteudstyr, der stoler på kvaliteten af deres produkter.
Samlet set er Wagner Dyseholder-G-gevind (7/8") det ideelle valg for dem, der kræver pålidelig ydeevne og holdbarhed fra deres luftløse sprøjteudstyr. Med en kombination af høj kvalitet materialer og smart design, er denne dyseholder en værdifuld tilføjelse til enhver arbejdsplads. Bestil nu og oplev forskellen med Wagner!
| Producent | Wagner Spraytech |
|---|---|
| EAN 13 | 0024964218301 |
| Vælg gevindtype | G-gevind (7/8") |
| Leverandørs varenummer | 289390 |
| Varenummer | 289390 |

